Ірина Боровець провела зустріч з послом Азербайджану в Україні Сеймуром Мардалієвим

 

Заступниця міністра закордонних справ України Ірина Боровець провела зустріч з послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим.

Співрозмовники обговорили низку питань двостороннього співробітництва, підтвердили взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та Азербайджану.

У ході зустрічі Ірина Боровець поінформувала Сеймура Мардалієва щодо триваючої військової агресії Росії проти України та подякувала Азербайджану за надану гуманітарну допомогу, передусім для енергетичної системи України та відбудови цивільної інфраструктури.

Окрему увагу під час зустрічі сторони приділили співробітництву в рамках міжнародних організацій, зокрема підтримці проукраїнських ініціатив та засудження військових злочинів РФ, незаконної депортації українських дітей, а також долучення Азербайджану до Формули миру, Міжнародної Кримської платформи та Глобального саміту миру.

Сеймур Мардалієв поінформував про підготовку до проведення Конференції ООН зі зміни клімату 2024 – СОР-29 – в Азербайджані.

Також посол запевнив у рішучості Азербайджану й надалі підтримувати Україну в її відстоюванні своєї незалежності та територіальної цілісності.