Знайти частинку Близького Сходу в Україні

11 - 13 червня 2020 року на території Міжнародного Виставкового Центру в Києві відбудеться міжнародна українсько-арабська виставка і конференція «AUABI 2020 UKRAINIAN-ARAB INTERNATIONAL EXPO».

Ініціатором і основним організатором заходу є «Асоціація українських і арабських бізнесменів і інвесторів» (АУАБІ) за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), I-HUB, Agro-portal, Agro-fm, Канадського фонду UHBDP, Асоціації «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» та посольства Королівства Саудівської Аравії в Україні.

Головна мета виставки та форуму - презентація товарів українських виробників і перспективних напрямків трейдингу, налагодження співпраці з арабськими діловими колами, пошук і залучення потенційних інвесторів.

Анонсуючи цей захід , Голова правління  «Асоціації українських і арабських бізнесменів і інвесторів» пан Мохаммад Салім Алотті зазначив:

  • «AUABI 2020 UKRAINIAN-ARAB INTERNATIONAL EXPO» - це нагода для українських підприємців збільшити обсяги товарообігу, а для іноземних партнерів – шанс набути нових надійних постачальників якісної продукції та сировини. Наша виставка допоможе вивчити потреби та вподобання ринку східних країн, що приятиме ефективній комунікації  з представниками іноземних компанії та баєрами зі Сходу.  Переконаний, що «AUABI 2020 UKRAINIAN-ARAB INTERNATIONAL  EXPO» стане платформою для реалізації нових можливостей співпраці. Щодня ми рухаємось до втілення в життя нашої заповітної мети – покращення відносин між Україною та країнами Арабського світу для розвитку взаємовигідних торгівельно-економічних відносин,  адже наша сила в єдності. Перемоги та здобутки, які ми маємо вже за плечима, свідчать, що ми на правильному шляху. Вони додають нам віри в успіх обраної справи, дають надію на майбутні проекти та їхню подальшу реалізацію в Україні та в країнах Близького та Середнього Сходу.  Ми прагнемо, щоб АУАБІ стала міцною ланкою і платформою для  міжнародних проектів в напрямках економічної та інвестиційної діяльності. Основною метою діяльності АУАБІ є розвиток тісних та довгострокових відносин між Україною і країнами Арабського світу для налагодження взаємовигідних торгово-економічних відносин, просування експорту української продукції і послуг на зовнішні ринки, сприяння залученню інвестицій в українську економіку, створення соціально-відповідального бізнесу на території наших держав. Тому ми завжди відкриті до співпраці та налагодження нових зв’язків і партнерства. Кожного дня ми долаємо перешкоди та разом йдемо до успіху. Адже успішні люди, успішний бізнес – успішна Україна.

Передбачається, що участь у заході візьмуть понад 500 компаній з України, Литви, Латвії, Туреччини, Кувейту, Об'єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії, Єгипту та ін.

АУАБІ в рамках виставки планує забезпечити індивідуальну ділову програму, зокрема проведення B2B переговорів між учасниками заходу та представниками арабського бізнесу, а також здійснити ділові візити до низки компаній України.

Сектора, які будуть представлені на «AUABI 2020 UKRAINIAN-ARAB INTERNATIONAL  EXPO»:

⮚ АПК

⮚ Харчова промисловість

⮚ Органічне виробництво

⮚ ІТ / Інновації в агроному секторі та харчовій промисловості

⮚ Деревообробна та целюлозно-паперова промисловість

⮚ AUABI I-HUB

 

Антоніна Ломачук, світлини Олександра Авраменка