Зустріч у посольстві Республіки Молдова в Україні

2020р. Початок січня. Коли Посол Молдови Руслан Болбочан запропонував зустрітися 8 січня, я трохи здивувався, бо цей день у Молдові святковий, але з перших хвилин спілкування зрозумів, рік тільки починається, а планів для співпраці вже накопичилось. 

На початку ранкової зустрічі Посол Руслан Болбочан висловив глибокі співчуття у зв’язку із загибеллю громадян України внаслідок катастрофи літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Ірані.

В подальшій розмові торкалися  особливостей  роботи Почесних консулів Республіки Молдова в Україні та відкриттю нових консульств у певних регіонах, зацікавленість яких вже стала актуальною.

У останньому числі нашого часопису опублікована  стаття про Виноробне свято в Молдові. Підбили підсумки - є певний резонанс,  тому вирішили і далі знайомити читачів з виноробними регіонами Молдови.

Продовжуючи тему роботи Міжнародного трейд-клубу в Україні, сконцентрувалися на конкретному проекті, плануючи його подальшу  реалізацію,  передбачили візит членів МТКУ до виноробних господарств Молдови, запланував його на кінець літа. Звісно, була кава та новорічні подарунки.

На світлині: Надзвичайний і Повноважний посол Республіка Молдова в Україні Руслан Болбочан та шеф-редактор часопису "Київ дипломатичний" & "Kyiv diplomatic" magazine Олександр Кондратенко.