Дмитро Сенік зустрівся з послом Таджикистану в Україні Давлаталі Назрізодою

 

30 грудня заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік провів зустріч з послом Республіки Таджикистан в Україні Давлаталі Назрізодою.

Сторони обговорили актуальні питання двосторонніх відносин України і Таджикистану, приділивши особливу увагу перспективам співпраці двох країн в енергетичній, інвестиційній, культурній та освітній сферах.

Заступник міністра наголосив на важливості активізації українсько-таджицького політичного діалогу, а також реалізації конкретних кроків задля збільшення обсягів двостороннього товарообігу.

Дипломати висловили взаємну готовність до подальшої співпраці з широкого кола питань порядку денного двосторонніх відносин.

Довідково: за період січень-жовтень 2021 року, обсяг експорту товарів з України до Таджикистану склав 16,68 млн дол. США. Головними статтями експорту були цукор і кондитерські вироби з нього, готові продукти із зерна, папір та картон, фармацевтична продукція. Позитивне сальдо для України за зазначений період склало 16,08 млн дол. США.

 

ДЖЕРЕЛО