Київ-Варадеро-Київ: відкрито прямий авіарейс на Кубу

 

Перший прямий рейс Київ - Варадеро, якій почала виконувати авіакомпанія Azur Air Ukraine, доставив на Кубу понад триста українських відпочивальників, які придбали туристичні пакети у компанії ANEX Tour.

На передодні польоту, в Київському прес-клубі відбулась прес-конференція, де  виконуюча обов’язки посла Республіки Куба в Україні  Натача Діас Агілера, президент Асоціації дружби «Україна-Куба» Віктор Пасак, операційний директор ANEX Tour Ірина Оганезова, перший заступник генерального директора Azur Air Ukraine Анатолій Бенца  та шеф-редактор часопису "Київ дипломатичний" & "Kyiv diplomatic" magazine Олександр Кондратенко проінформували журналістів про особливості даного проекту та принади відпочинку на острів Свободи.

Відкриваючи прес-конференцію, Віктор Пасак  нагадав, що 20 років  кубинці приймали та оздоровлювали українських дітлахів, які постраждали від аварії на ЧАЕС. Курс реабілітації на пройшли понад 24 000 дітей.

Натача Діас Агілера зазначила, що Варадеро розташований на півострові Ікакос,  близько 140 кілометрів від Гавани, та має більш ніж 50 готельних об’єктів з місткістю понад 21 тисяч 952 номерів. Згідно  оцінкам експертів, Варадеро, як пляжний курорт, займає друге місце в світі. Цей Блакитний пляж має смугу піску в 22 метри на протязі 20 кілометрів, а загальна територія пляжів ставить близько однієї тисячі 800 гектарів.

Натача Діас Агілера впевнена, що приймаючи більше півтора мільйона туристів на рік з-за кордону, в наступному 2020 році Варадеро посяде перше місце серед курортів світу.

Як стверджує  Ірина Оганезова, рейси будуть виконуватися кожні десять днів. По домовленості з посольством Республіки Куба, спрощені всі візові процедури, що дає можливість оформлення туристичних поїздок у найстигліші строки. Турпакети, які розраховані на різний гаманець, включають переліт, готель, трансфер, страховий поліс, а за бажанням відпочивальників в пакет додається екскурсійна програма.

Анатолій Бенца проінформував про те, що з 2018 року авіапарк компанії поповнився далекомагістральними літаками Boeing 767, які дозволяють значно розширити географію польотів, з'єднавши Україну прямими рейсами з екзотичним узбережжям Карибського моря та зеленими островами південно-східної Азії,  надаючи українським  туристам можливість потрапити в ці далекі куточки світу просто з Києва, не марнуючи часу у транзитних аеропортах.

Олександр Кондратенко розповів про зйомки циклу телевізійних фільмів, які зробила телекомпанія «Крила», мандруючи екзотичною Кубою та про ініціативу редакції часопису "Київ дипломатичний" & "Kyiv diplomatic" magazine, яка в кожному числі часопису друкує авторські, оригінальні нариси про туристичні особливості різних кубинських регіонів.

Під час прес-конференції, на потужному екрані демонструвався відеофільм, якій презентувало Міністерство туризму Куби.

Світлини Олександра Кондратенка та Сергія Комісарова