У Монако відкрився оновлений пляжний комплекс Ларвотто

На початку липня в Монако відбулося офіційне відкриття оновленого пляжного комплексу Ларвотто. На церемонії відкриття були присутні Князь Монако Альбер II, державний міністр П'єр Дарту (Pierre Dartout), міністр з питань інфраструктури, охорони навколишнього середовища і міського планування Марі-П'єр Грамалья (Marie-Pierre Gramaglia), міністр фінансів і економіки Жан Кастелліні (Jean Castellini) та інші високопосадовці.

В рамках заходу Князь Монако відвідав магазини і ресторани, які з'явилися на оновленій території Ларвотто, а також провів низку ділових зустрічей, в тому числі з командою SeaWergie, які презентували систему «термічного контуру», (Thalassothermic Loop), що буде використовувати геотермальну енергію Середземного моря для забезпечення опалення та кондиціонування повітря в даному районі.

Повне завершення робіт з реновації пляжного комплексу планується на початку 2022 року. Проєкт, розроблений архітектором Ренцо Піано (Renzo Piano), був націлений на створення зручних і комфортних громадських просторів, в тому числі пляжної зони, обладнаної спеціально для людей з обмеженими можливостями.

Управління з туризму і конгресів Монако